19 Mart 2013 Salı

hadi bugün bitsin

bugünden biraz fazla sıkıldım lütfen bitebilir mi? hemen 00:00 a gitmeye razıyım tamam tamam sonradan şikayet etmeyeceğim giden saatlerime..
lütfen biri beni sıcak yatağıma ışınlayabilir mi?
heyy skotyyy duy ben ışınla beni
evet subliminal mesajımı verdiğime göre biraz kendimden bahsedebilirim (:
işte üçüncü haftamın içindeyim. bloga bir baktım ki her hafta yazı yazmışım onun dışında bloguma hiç uğramamışım. hayır yanlış anlaşılmasın (: her gün düzenli olarak girip takip ettiğim bloglara baktım o konuda sıkıntım yok (: sadece bu aralar her şeyi içime atmaya alıştım sanırım yani gelip buraya kusmaktansa otobüslerde kavga çıkarıyorum tanımadığım adamları tokatlıyorum ya da tabak bardak falan kırıyorum :D
hemen dinlemeden yorum yapmayın ya (: hepsinin birer ikişer mantıklı açıklaması var..şahsen otobüste tokatladığım adamın nedenini açıklamama gerek bile yok ki daha önce de yapmadığım şey değil. bu konuda çok basitim TANIMADIĞINIZ HERHANGİ BİRİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SİZİN ZARARINIZA BİR HAREKETTE BULUNUYORSA BU HAREKET KARŞISINDA SUSULMAZ TEPKİ KONUR. bende öyle yapıyorum (:
bardak tabak kırmaya gelince tamamen sakinleşmek için yaptığım bir şeydi ve bilin ne oldu? işe yaradı. buradan o tabakları ve bardakları kırarken andığım insancıklara birer el hareketi geliyor ki böylece konuyu kapatmış oluyorum kendi halimde (:
sevgili takipçilerim lütfen sakin olun sadece hak edenlere böyle davranıyorum (: ben yoksa gayet uysal bir insanım ( KENDİ BİLE İNANMADI).
emin olun öyle (İNANMAMAYA DEVAM EDİYOR)
gerçekten (ABARTTIKÇA ABARTTI)
(:
bu da bugünün şarkısı (: umurumda değil düşmüşüm kalkmışım(:

iyi dinlemeler (:

Hiç yorum yok: