12 Eylül 2014 Cuma

BUGÜN GÜLÜMSEMEMİŞİM


bilmediğim bir buhranım mı var acaba? bugün de aslında pek buhranlı da değilim hani ama nedense o dudak kenarı kıvrılmıyor yukarıya doğru..
sanki gülümseyince başım ağrıyacak 
sanki gülümseyince başıma bir haller gelecek
sanki gülümseyince kurduğum sistem çökecek


küçük iskender bu şarkıda ne karizmatik okumuş değil mi şiirini? 
artık sigarayı bile üç pakete çıkardım olsun be güzelim olsun artık ne olacaksa olsun...

sanırım bir gün öncesinde olabileceğim maksimum düzeyde mutlu oldum belki de uzun zaman sonra çok hareketli bir gün geçirdim ve belki, de ayaklarım yürümekten çenem konuşmaktan ve gülmekten yoruldu. şimdi bu buhranım dünün temizliğini yapan bünyemin mi bir yansıması acaba?

bu arada ne zamandır söyleyeceğim unutuyorum ınceptioın filminin sonunda leonardo bebeğim o metal fırıldağını çevirdi ya hani o düşecek gibi oldu olmadı ama yani bu ne demek oluyor?
bu filmin üzerinden baya zaman geçti farkındayım ve tamam benim üçüncü izleyişim ve tamam kabul ediyorum hala anlamadığım yerler belki de vardır :))


bir şarkı dolandı ağzıma "ıf you go away" diye sözleri o kadar acıklı ki resmen içim sökülüyor ama nedense dinlemeye devam ediyorum. bir dinleyin derim ama benim gibi gece uyurken açıp tekrara bağlamayın sonra sabah çok suratsız bir ifadeyle kalkıyorsunuz. ahanda bugün ki buhranımın nedenini bulmuş olduk.
değişik.

uzun zamandır tv den ve sinemadan uzak durduğumu fark ettim hali hazırda cehennem melekleri 3 ü izlemediğimi fark ettim :( ve üzüldüm :( hala üzülüyorum :(
bunu bir ara izleyeyim ama daha da dikkatimi çeken başka bir film afişi gördüm dün. scarlet ablamız başrolünü aldığı filmin afişi ilgi çekiciydi arkadaş ufak spoiler verince daha da merakım cezbedildi ne yalan söyleyeyim. afişte görüldüğü üzere dikkat scarlet ablamızın yüzüne çekilmiş ama filmde memeler ile daha çok haşır neşir olacakmışız :)) Allah var güzel kadın bakalım film ne şekil bir şey.

bugün kitap almaya karar verdim. elimde şu an iki tane devam ettiğim kitap var bunu üçlemeye karar verdim. murat menteş abimizin "korkma ben varım"ı henüz katledemediğim kitapların için de ve tabii ki emrah sewrbes in son eseri deli duman..bunlar ortalarında ilerlemeye devam etsin bir tane daha katmalıyım kitap okuma seanslarıma. bir kitap ama hangisi?

evimin düzeninden bahsetmek istiyorum bu arada çünkü bayadır gülüyorum halime :) tek başıma kullandığım bir 3+1 evim var ve evimin bi süredir sadece salonunda yaşadığımı fark ettim. iş güç sağ olsun evde olduğum vakitlerde uyumak dışında çok ender vakit bulabiliyorum. şimdi bir de okul başlayacak. son bir hafta sonu mutlu olayım bari :)

Hiç yorum yok: