7 Şubat 2016 Pazar

birisi bana nasılsın diye sormalı


son kayıtlarıma baktım da hepsi de burayı çok boşladım ifadeleri ile dolu. evet bunu inkar edemem hayatımın yazarak rahatlama kısımlarına defterlerime devam ettiğimi fark ettim. sanırım kimsenin neler çektiğimi bilmesini istemediğim zamanlar yaşıyordum.
bitmedi.
ama biraz hafifledi.
yeni bir yer ankaraya ayak bastım 2015 in son durum güncellemesi oldu bana. 2016 ya aşık girdim mesela . şu an sağlıklı bir ilişkisi güzel bir işi şirin bir evi olan ve ne yazık ki 30 una iki üç senesi kalan bir kadınım.
sağlıklıyım.
ankaranın kar kışına uyum sağlamak bendeniz akdeniz kızını yormuş olsa da ufak tefek bir kaç gün ev yatışlarıyla çözmüş bulundum.
her dam sorunlarımda bir değişiklik yok ailemle aram yine limoni ma bu sefer yalnızlık çekmiyorum çünkü ailede herkesin arası birbiriyle limoni yani ben çıkıntılık yapmıyorum bu sefer.
onun dışında maddi imkan sorunlarıyla düzenli bir ilişkim var. mesela ben bir çok şey istiyorum ama geri dönüşü olmuyor bu isteklerin. neyse buna da şükür.
uzun süren bir ilişkiden büyük yara ile çıkıp yıllardır hayatıma kimseyi sokamayan ben aşığım. tekrar iki kişilik yaşama uyum sağlamada problem çekmiyor değilim tabii ama bunlar atlatılmayacak şeyler değil sanki.
bu aralar kitaplarıma iyice dalmış bulunmaktayım. büyük şehrin ulaşım sıkıntısı bana kitap okuyabileceğim yeni zamanlar yaratmamı sağladı. bazen ankara trafiği <3 ben diyorum yani.
yeni yeni tanıtım yazılarım gelecek çok güzel kitapları öğüttüm güzel yapımlar izledim. hepsini önermeliyim. bu arada devam edecek olan yazı dizime bir başlayıp devamını getirmeli ve bitirmeliyim.

ben berra. 27 yıl 1 ay 28 gündür hayattayım. artık biraz mutlu olayım.

2 yorum:

Profösör dedi ki...

Sen mutlu ol yeter. Çünkü dostlarımızın mutsuz olması bizi üzer. Tekrar bloğuna dönmen ne güzel!..

tutarsiz turşu dedi ki...

:) tekrar dönmek gerçekten güzel burada birinin olduğunu bilmek daha güzel :)