11 Eylül 2013 Çarşamba

izli-YORUM I Hear Your Voice

Böyle kadere can kurban (:
izliyorum başlığımın altında uzun zamandır orada duran bir dizinin fotosu var ı hear your voice (: izledim bitirdim diziyi çoktan ama yazısı her zaman ki gibi geç kaldı :( bir sabah kalkacağım blogum giriş yapmama izin vermeyecek eminim hatta git başımdan ben sana göre değilim ölümüm birden olacak seziyorum. hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim TUTARSİZ git başımdan istemiyorum diyecek eminim :( 

neyse dizimize geri dönelim (: kore dizileriyle seviyeli beraberliğim tabii ki devam ediyor bu dizide bir kore dizisi. başrol oyuncuları olan Lee Jong-suk ve Sang-hyun Yun kişilerini ( canlarımmmm) daha önce çok beğenerek izlediğim secret garden dizisinden bildiğim için bu diziyi seçmiştim (: iyi ki seçmişim.

konusu kesinlikle seyrettiğim tüm dizilerden daha ilgi çekici.
insanların gözlerine bakınca düşüncelerini duyan genç yakışıklı karizmatik boylu poslu :D :D öğrenci
Lee Jong-suk . (:
sivri dilli, kendine güvenen ve bir hikayesi sayesinde kamu avukatı olan genç ve güzel avukatımız 
Lee Bo Young
 ve avukatımızın ortağı eski polis memuru diğer genç yakışıklı karizmatik boylu poslu :D kamu avukatımız
Sang-hyun Yun

ama sanmayın ki konumuz sadece bu üçü arasında olacak bir aşk hikayesi. on yıl önce işlenen bir cinayet, cinayetin görgü tanıkları, cinayetten kurtulan küçük bir çocuk ve katilin on yıl sonra hapisten çıkması. tüm bu cümleleri alın ve bir dizide bir araya getirin (: birazda romantizm katın tabii (:
kore dizileri hakkında ki tek sıkıntımın finali iyi bağlamadıkları olduğunu hep söylerim ama bu dizide o sıkıntıdan kurtulmuşlar güzel bir final bağlamışlar senaristleri tebrik eder devamının gelmesini bütün kalbimle dilerim (:
kesinlikle sıkılmadan izlediğim dizilerden biri oldu benim için. hatta bir ara dizi bitmeden başladığım için çok kızdım kendime çünkü yeni bölümlerin gelmesini beklemek işkence gibiydi yani o kadar akıcı bir dizi (: bölüm sayısı önce 16 olarak belirlenmişti ama sanırım 18. bölümde final yaptılar yani çerezlik bir hafta sonu maratonu için kesinlikle uygun (: ya da benim gibiyseniz bir günlük (24 saatlik bir dilimden bahsediyorum 18 saat dizi arada 6 saatte yeme içme ve minimum ihtiyaçlar işte :D ) bir dizide diyebiliriz (:
benim dünyamda kore dizlerine başladığımdan beri diğerleriyle kıyaslayınca çok uykusuz bir yer :D
 bu kadar anlattık ama dizinin hiç mi kötü yanı yok diyebilirsiniz evet var dizinin bitmesi dizinin en kötü yanı. keşke hiç bitmeseydi de bu ekibi izlemeye devam etseydik dedim yani final bölümünün sonunda (: ben öneriyorum umarım beğenirsiniz (:
2 yorum:

Elif can dedi ki...

Merak ediyordum diziyi fakat cesaret edemedim konusu pek bir yalın gelmişti bana.Bir yerlden bir tavsiye alsamda başlasam diye bekliyordum.Yarımları bitirip başlayacağım.Elleriniz sağlık.

tutarsiz turşu dedi ki...

açıkçası bende dizinin yazısını yazmadan tanıtımları okudum bana da baya yalın geldi hatta geniş çaplı baksak o tanıtımların diziyle pek alakası da yok (: ben sırf aktörler için izlemeye başlamıştım (: konusundan ziyade.
teşekkür ederim (: